Koľko hodín angličtiny do týždňa potrebuje vaše dieťa? -

Koľko hodín angličtiny do týždňa potrebuje vaše dieťa?

Autor: Anna Steindel

Dátum: 21. 11. 2022

Autor: Anna Steindel

Dátum: 21. 11. 2022

Na našom blogu sme sa už zmienili o kvalite výučby v Meridian English , že sa najlepšie dokážeme učiť do 10 rokov a že skupinové hodiny sú najlepšou voľbou . Teraz je čas odpovedať na otázku: Koľko hodín angličtiny do týždňa potrebuje vaše dieťa, aby sa naučilo angličtinu efektívne?

Táto otázka je zložitá. Závisí to od viacerých faktorov , ako je ich vek a kvalita hodín angličtiny. Zostaňte s nami až do konca článku a sme si istí, že rozptýlime vaše pochybnosti.

Kvalita a kvantita na hodinách angličtiny

Ako potvrdil výskum, pravidelné hodiny angličtiny v rozsahu minimálne dvoch hodín týždenne sú najlepšími výsledkami. Možno sa čudujete prečo. Súvisí to s pamäťovou kapacitou , ktorá je tvorená hlavne vyvolaním obsahu a jednoducho sa opakuje. Ak pre naše deti zvolíme správnu frekvenciu, bude to mať pozitívny vplyv na kvalitu ich vzdelávania.

Častejšie učenie je lepšie učenie

Čo to v praxi znamená pre naše deti? Pravidelné hodiny vám umožňujú naučiť sa novú slovnú zásobu, gramatiku alebo výrazy, a čo je dôležité, zopakovať si látku z predchádzajúcich hodín. Aby sa dosiahli uspokojivé výsledky vzdelávania, proces učenia by mal zahŕňať systém opakovania , ktorý je možný len v niekoľkých lekciách týždenne. To umožní vašim deťom zapamätať si jednotlivé slová alebo frázy vhodne a trvalo.

Dôležitosť pravidelnosti pri učení angličtiny

Najmä pre deti (ale aj pre tínedžerov) je pravidelné cvičenie kľúčové , pokiaľ ide o učenie sa novej zručnosti alebo nového jazyka. Premýšľanie o tom, koľko hodín angličtiny deti týždenne potrebujú, nie je len o počte hodín. Ide aj o kvalitu tých tried .

Pravidelné lekcie sú najúčinnejšie, pretože stimulujú pamäťové procesy

Časté a krátke, 30-minútové sedenia pomôžu vášmu dieťaťu zlepšiť zručnosti rýchlejšie ako menej sedení a viac času stráveného na každom z nich. Ako je to možné? Hoci ľudský mozog nie je nikdy unavený , deti môžu ľahko stratiť záujem o učenie. Počas 30 minút hodiny sa deti na lekciách sústredia na tému a na svoje komunikačné schopnosti . Preto naše metódy zahŕňajú krátke lekcie dvakrát alebo trikrát týždenne – tu si môžete pozrieť našu metodiku .

Dôležitosť pravidelnosti v učení pre deti

Počuli ste už o dobrých návykoch pri učení ? Ak vaše deti pravidelne vykonávajú činnosti, ako je písanie domácich úloh, čítanie anglických kníh alebo len hodiny angličtiny, bude to mať pozitívny vplyv na vzdelávanie. Pravidelný rytmus dňa umožní vašim deťom sústrediť sa na online hodiny.

Cieľom učenia sa nového jazyka je porozumieť mu

Pravidelná spätná väzba s dobre vyškoleným učiteľomprečítajte si o našich učiteľoch . Pravidelnosť umožní overenie a opravu chýb a omylov za chodu pri výučbe detí. Výsledkom budú lepšie výsledky vzdelávania. Okrem toho deti, ktoré pravidelne cvičia, sú sebavedomejšie , otvorenejšie a veria vo svoje vlastné schopnosti – preto môžu ľahko komunikovať v angličtine.

Prekonajte malé ciele na dlhej ceste učenia angličtiny

Najlepší spôsob, ako prejsť dlhú cestu, ako je cesta k učeniu angličtiny, je stanoviť si malé ciele. Ako to môžeme urobiť? Najdôležitejšie je definovať tieto ciele spolu s vaším dieťaťom. Okrem toho, ak sizašpecifikujete frekvenciu , cieľ sa ľahšie dosiahne. Koniec koncov, je to vaše dieťa, ktoré to chce dosiahnuť. A my ich nechceme odradiť od samotného stanovovania cieľov.

Definujte ciele spolu s dieťaťom

Aké sú ciele, ktoré môžete deťom stanoviť v angličtine? Rezervácia online kurzu angličtiny pre deti . Čítanie anglických kníh pred spaním – tu nájdete knihy, ktoré odporúčame. Počúvanie a tancovanie anglických piesní. Sledovanie anglických filmov pre deti – niektoré sme vám odporučili na našich profiloch sociálnych médií, stačí kliknúť sem a skontrolovať ich. Pri prekonávaní malých cieľov je dôležitá aj pravidelnosť.

Metóda Meridian English na výučbu angličtiny online

Je dôležité, aby vaše dieťa malo pravidelnosť v učení a čas na opakovanie a zapamätanie si gramatických pravidiel a slovnej zásoby. Preto máme v Meridian tri hodiny týždenne pre menšie deti a dvakrát týždenne pre staršie – 45-minútové lekcie deti nevyčerpáva, ale su zvedavé na angličtinu.

Krátke, ale pravidelné hodiny vedené vysoko kvalifikovanými učiteľmi

Chceme, aby deti mali dostatok času na zopakovanie si učiva nielen samé, ale aj počas vyučovania – pri vyučovaní raz týždenne nie je možné zamerať pozornosť na opakovanie a individuálne potreby žiakov . V Meridian School of English odporúčame krátke lekcie a to nie je len odporúčanie od nás – kliknutím sem skontrolujte, opakujte niekoľkokrát týždenne, aby ste sa uistili, že naši študenti sú správne vyučovaní – kliknite a prečítajte si o tom viac .

Krátke, pravidelné kurzy sú pre deti najlepším spôsobom, ako sa naučiť angličtinu online . Ani príliš, ani príliš málo. Máte nejaké otázky? Napíšte nám na hello@meridianenglish.com . Radi odpovieme na vaše otázky.

Prečítajte si viac na tému VZDELÁVANIE ANGLICKÝ JAZYK

RELATED POSTS

Ako môžete pomôcť svojim deťom naučiť sa angličtinu – Meridian Tips

V Meridian School of English sa zameriavame na efektívne učenie a vzdelávací rozvoj vášho dieťaťa. Poznajte naše tipy.

TOP 5 kníh na učenie angličtiny s deťmi od 6 do 9 rokov

Predstavíme našich TOP 5 kníh v anglickom jazyku pre deti od 6 do 9 rokov. Tu je to, čo sme pre vás práve pripravili!

5 tipov, ktoré deťom pomôžu s online učením

Pohodlie a bezpečnosť sú pre nás najdôležitejšie v našich online kurzoch. Prečítajte si viac o virtuálnom vzdelávaní.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *