Zamerané na kvalitu: také sú naše online kurzy angličtiny pre deti -

Zamerané na kvalitu: také sú naše online kurzy angličtiny pre deti

Autor: Anna Steindel

Dátum: 05.10.2022

Autor: Anna Steindel

Dátum: 05.10.2022

Stále rozmýšľate nad tým, ktoré hodiny angličtiny sú pre vaše deti tie najlepšie, no nie ste si istí? Niekedy potrebujeme čas na to, aby sme si premysleli veľa vecí a spoznali ich klady a zápory, aby sme urobili správne rozhodnutie . Ak áno, neznepokojujte sa. To je v poriadku – najmä pokiaľ ide o vzdelanie vašich detí . Výučba anglického jazyka pre deti je obzvlášť ťažké rozhodnutie. V Meridian School of English dávame všetko, čo je v našich silách, aby sme zaistili, že kvalita našich online kurzov angličtiny pre deti vždy spĺňa tie najvyššie štandardy.

Naše dlhoročné skúsenosti , viac ako 40 rokov, nás veľa naučili. Pomohlo nám to pochopiť, ako pracovať so zahraničnými študentmi – z celého sveta. Naši učitelia robia všetko pre to, aby dali vašim deťom čo najlepšie vedomosti. Poďme sa nad tým spoločne zamyslieť. Ak to nestačí, čítajte ďalej, pretože je toho oveľa viac…

Vyššie štandardy kvality ako ostatné anglické školy

Prečo je naša kvalita lepšia ako ostatné anglické školy? Zaujíma vás, prečo sa online kurzy angličtiny odlišujú podľa akadémie. Naša metodika sa zameriava na učenie a najvyššiu kvalitu. Pevne veríme, že skupinové hodiny sú oveľa efektívnejšie ako individuálne hodiny . Navyše v našej škole učitelia majú britskú kvalifikáciu a pomáhajú deťom správne sa učiť angličtinu, a to ako na gramatickej úrovni, tak aj z hľadiska slovnej zásoby.

Vysoko vzdelaný učiteľský zbor v Meridian

V našej škole máme vysoko erudovaných a oddaných učiteľov , ktorí okrem toho, že sú britskými občanmi alebo rezidentmi v Spojenom kráľovstve, majú kvalifikáciu akreditovanú Cambridgeskou univerzitou alebo Trinity College London . Ešte ste to neskontrolovali? Kliknite sem . Mnohí z nich majú skúsenosti nie menej ako niekoľko alebo dokonca tucet rokov. Alastair, Iris, Steven, Zsofia, Shona, Kim, Ingrid, Rebecca a ďalší… Čo spája všetkých učiteľov z našej školy Meridian English School? Všetci si neustále dopĺňajú svoje vedomosti o vyučovacích technikách a zručnostiach. Ak chcete, aby sa vaše dieťa učilo veci tak, ako sú, a nemiešali pojmy alebo sa neučili s nepresnou výslovnosťou, zvykmi alebo vlastnosťami, Meridian School of English je tou najlepšou voľbou.

Materiály prispôsobené veku a úrovni vzdelania

Jazykové školy často vyžadujú špeciálnu Študentskú knihu a pracovný zošit. Takže to znamená, že vaše dieťa musí mať ďalšiu knihu, ktorá bude potrebná len počas trvania kurzu, a potom sa na ňu zapráši na stole. Niektoré školy poskytujú obsah , ktorého kvalita materiálov zanecháva veľa otázok. Potom vznikajú pochybnosti, či bol výber vhodný.

Materiály Oxford University Press a náš veľký záväzok

Naším jediným prekvapením je vysoká kvalita výučby na našich online kurzoch angličtiny – všetky cenné a dôležité informácie získate ako prvé od nás. Naši študenti sú navyše vystavení najkvalitnejším materiálom z Oxford University Press, prispôsobeným veku a úrovni vzdelania vďaka ich technologickému pokroku . Online materiály sú doplnené o vlastný, učiteľmi vytvorený obsah . O našej metodike si môžete prečítať tu . V Meridian sa nespoliehame len na materiály vyvinuté vydavateľstvom, ale predovšetkým na našu kreativitu a odhodlaných skúsených učiteľov . Naše flexibilné učebné osnovy znamenajú, že naši študenti dostanú podporu, ktorú skutočne potrebujú na zlepšenie.

Kontakt s lektormi angličtiny – nielen pre deti

E-mail alebo správa sú niekedy jedinou možnosťou, ako zistiť, ako sa vaše dieťa zlepšilo . Školy niekedy ponúkajú špeciálne stretnutia s rodičmi a učiteľmi . Stáva sa, že spätná väzba je na špeciálnej platforme – ale to je tiež len správa. Neželaný kontakt rodičia často nevyužívajú. Len prečo, ak je to skvelá príležitosť v napredovaní učenia sa angličtiny deťmi. V škole Meridian School of English je spätná väzba poskytnutá rodičom po každej hodine a certifikát o kurze je doručený po 3 mesiacoch trvania každého kurzu.

Komunikácia s rodičmi je kľúčom k učeniu

Naši učitelia zostávajú v kontakte s rodičmi, pretože vieme, že kľúčom je komunikácia. Najmä, ak sú deti veľmi malé. Veľmi nám záleží na dobrých vzťahoch , preto spätnú väzbu od našich učiteľov neustále aktualizujeme. Je to v prospech všetkých strán.

Výhody pre študentov

To, čo sa študenti naučia na našich online kurzoch angličtiny, je sebadôvera pri rozprávaní po anglicky, ktorú získajú pri skupinovej konverzácii s rôznymi národnosťami . Dôvera im dáva lepší štart do budúcnosti . Šesť detí z rôznych kútov sveta sa bude učiť ľahšie nielen rozprávanie, počúvanie, výslovnosť či gramatiku. V Meridiane sa tiež učia nadväzovať nových priateľov a spoznávať iné kultúry .

Učenie angličtiny je príjemnejšie

Prostredníctvom našich online lekcií angličtiny im pomôžeme využívať technológie a stať sa nezávislejšími . Deti musia prekonať strach z rozprávania v cudzom jazyku a prijať sa do tejto roly. Nenaučíme sa hneď dokonale a správne . Ak tomu deti rozumejú, jazyk a ich učenie sa stáva oveľa príjemnejším.

Dúfame, že teraz už viete, že naše online kurzy angličtiny pre deti stoja za svoju kvalitu. Naše kurzy sú vytvorené tak, aby sa vaše deti naučili užitočné veci a robili ich správnym spôsobom. Nie je nič lepšie ako vaša spokojnosť s učením angličtiny pre deti so zábavou. Pozrite si ďalšie články – tu .

Chcete viac podrobností o našich online kurzoch angličtiny? Napíšte nám na hello@meridianenglish.com . Tešíme sa, že vaše dieťa privítame v našej triede! Do skorého videnia.

Prečítajte si viac na tému VZDELÁVANIE ANGLICKÝ JAZYK

RELATED POSTS

Zamerané na kvalitu: také sú naše online kurzy angličtiny pre deti

Stále rozmýšľate nad tým, ktoré hodiny angličtiny sú pre vaše deti tie najlepšie, no nie ste si istí? Niekedy potrebujeme čas na to, aby sme si veľa vecí premysleli a spoznali ich klady a zápory, aby sme sa mohli správne rozhodnúť.

Prečo je dobré vybrať si online kurzy angličtiny pre deti?

Online kurzy angličtiny pre deti predstavujú novú alternatívu k tradičnému tréningu. Objavte jeho výhody.

Výhody a nevýhody online kurzov pre deti

Mnohé sféry života sa jednoducho presunuli na internet. Mnoho jazykových škôl je dostupných online. Prečítajte si viac o výhodách a nevýhodách.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *