Kolik hodin angličtiny potřebuje vaše dítě týdně? -

Kolik hodin angličtiny potřebuje vaše dítě týdně?

Autor: Anna Steindel

Datum: 21. 11. 2022

Autor: Anna Steindel

Datum: 21. 11. 2022

Na našem blogu jsme se již zmínili o kvalitě výuky v Meridian English , že jsme schopni se nejlépe učit do 10 let a že skupinové kurzy jsou nejlepší volbou . Nyní je čas odpovědět na otázku: Kolik lekcí angličtiny týdně potřebuje Vaše dítě, aby se naučilo angličtinu efektivně?

Tato otázka je záludná. Záleží na několika faktorech, jako je jejich věk a kvalita výuky angličtiny. Zůstaňte s námi až do konce článku a jsme si jisti, že Vás zbavíme pochybností.

Kvalita a kvantita v hodinách angličtiny

Nejlepší výsledky jsou dosahovány pravidelnými kurzy angličtiny v rozsahu minimálně dvou týdně – jak potvrdil výzkum. Možná se divíte proč. To souvisí s kapacitou paměti, která je tvořena hlavně vyvoláním obsahu a jednoduše se opakuje. Pokud pro naše děti zvolíme správnou frekvenci, bude to mít pozitivní dopad na kvalitu jejich vzdělávání.

Častější učení je lepší učení

Co to v praxi znamená pro naše děti? Pravidelné kurzy vám umožní naučit se novou slovní zásobu, gramatiku, nebo si zopakovat látku z předchozích lekcí. Aby bylo dosaženo uspokojivých výsledků učení, měl by proces učení zahrnovat systém opakování, který je možný pouze v několika lekcích týdně. To umožní vašim dětem zapamatovat si jednotlivá slova nebo fráze vhodně a trvale.

Důležitost pravidelnosti při výuce angličtiny

Zejména pro děti (ale i pro teenagery) je pravidelná praxe klíčová, pokud jde o osvojení nové dovednosti nebo nového jazyka. Přemýšlení o tom, kolik hodin angličtiny děti týdně potřebují, není jen o počtu hodin. Jde také o kvalitu těchto tříd.

Pravidelné lekce jsou nejúčinnější, protože stimulují paměťové procesy

Časté a krátké 30minutové sezení pomohou vašemu dítěti zlepšit dovednosti rychleji než méně sezení a více času stráveného na každém z nich. Jak je to možné? Přestože lidský mozek není nikdy unavený , děti mohou snadno ztratit zájem o učení. Během 30 minut lekce se děti soustředí na téma a na své komunikační dovednosti . Proto naše metody zahrnují krátké lekce dvakrát až třikrát týdně – zde si můžete naši metodiku ověřit.

Význam pravidelnosti v učení pro děti

Slyšeli jste o dobrých návycích při učení? Pokud vaše děti pravidelně vykonávají činnosti, jako je psaní domácích úkolů, čtení anglických knih nebo jen lekce angličtiny, bude to mít pozitivní dopad na vzdělávání. Pravidelný rytmus dne umožní vašim dětem soustředit se na online lekce.

Cílem učení se novému jazyku je porozumět mu

Pravidelná zpětná vazba s dobře vyškoleným učitelempřečtěte si o našich učitelích. Pravidelnost umožní během výuky dětí ověřovat a opravovat chyby a omyly. To povede k lepším výsledkům učení. Děti, které pravidelně cvičí, jsou navíc sebevědomější , otevřenější a věří ve své vlastní dovednosti – proto mohou snadno komunikovat v angličtině.

Překonejte malé cíle na dlouhé cestě učení angličtiny

Nejlepší způsob, jak jít dlouhou cestu, jako je cesta k učení angličtiny, je stanovit si malé cíle. Jak to můžeme udělat? Nejdůležitější je definovat tyto cíle společně s vaším dítětem. Kromě toho, pokud si stanovíte frekvenci, bude snazší dosáhnout cíle. Koneckonců, je to vaše dítě, kdo toho chce dosáhnout. A my je nechceme odrazovat od samotného stanovování cílů.

Definujte cíle společně s dítětem

Jaké cíle můžete dětem v angličtině stanovit? Rezervujte online kurzy angličtiny pro děti . Čtení anglických knih před spaním – zde najdete knihy, které doporučujeme. Poslech a tanec anglických písní. Sledování anglických filmů pro děti – některé jsme vám doporučili na našich profilech na sociálních sítích, pro zobrazení klikněte sem. Při zdolávání malých cílů je zásadní i pravidelnost.

Metoda Meridian English pro výuku angličtiny online

Je důležité, aby vaše dítě mělo pravidelnost v učení a čas na opakování a zapamatování gramatických pravidel a slovní zásoby. Proto máme v Meridianu tři lekce týdně pro menší děti a dvakrát týdně pro starší – 45 minut lekce děti nevyčerpává, ale zajímá je angličtina.

Krátké, ale pravidelné hodiny vedené vysoce kvalifikovanými učiteli

Chceme, aby děti měly dostatek času si látku zopakovat nejen samy, ale i během výuky – při výuce jednou týdně není možné soustředit pozornost na opakování a individuální potřeby žáků. V Meridian School of English doporučujeme krátké lekce a to není jen doporučení od nás – klikněte sem pro ověření, několikrát týdně opakované lekce, zajišťují, že naši studenti jsou správně vyučováni – klikněte a přečtěte si o tom více.

Krátké, pravidelné kurzy jsou nejlepším způsobem, jak se děti online naučí anglicky. Ani moc, ani málo. Máte nějaké dotazy? Napište nám na ahoj@meridianenglish.com. Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Čtěte více na téma VZDĚLÁVÁNÍ ANGLICKÝ JAZYK

RELATED POSTS

Nová příležitost pro české děti. Angličtina online v prestižní vzdělávací instituci se sídlem ve Velké Británii.

Online kurzy angličtiny pro děti a mládež pořádané britskou institucí Meridian School of English jsou již nějakou dobu známy obyvatelům evropských i asijských zemí.

TOP 5 vánočních anglických filmů pro děti

Sledování filmů v angličtině pomáhá dětem učit se. Vánoce jsou skvělou příležitostí ke sledování některých svátečních příběhů. Zde je našich TOP 5.

5 tipů, jak nejlépe využít online kurzy angličtiny vašich dětí

Seznamte se s našimi pravidly, abyste vytvořili nejlepší učební prostředí pro děti. Respekt, trpělivost a laskavost jsou některé z nás. Přečtěte si více zde!

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *