Zaměřeno na kvalitu: tak jsou naše online kurzy angličtiny pro děti -

Zaměřeno na kvalitu: tak jsou naše online kurzy angličtiny pro děti

Autor: Anna Steindel

Datum: 5. 10. 2022

Autor: Anna Steindel

Datum: 5. 10. 2022

Stále přemýšlíte, jaké hodiny angličtiny jsou pro vaše děti nejlepší, ale nejste si jisti? Někdy potřebujeme čas na to, abychom si spoustu věcí promysleli a poznali jejich klady a zápory, abychom se mohli správně rozhodnout . Pokud ano, nebojte se. To je v pořádku – zvláště pokud jde o vzdělání vašich dětí . Výuka anglického jazyka pro děti je obzvláště těžké rozhodnutí. V Meridian School of English dáváme vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že kvalita našich online kurzů angličtiny pro děti vždy splňuje ty nejvyšší standardy.

Naše dlouholeté zkušenosti , více než 40 let, nás mnohému naučily. Pomohlo nám to pochopit, jak pracovat se zahraničními studenty – z celého světa. Naši učitelé dělají vše pro to, aby vaše děti měly co nejlepší znalosti. Pojďme se nad tím společně zamyslet. Pokud to nestačí, čtěte dál, protože je toho mnohem víc…

Vyšší standardy kvality než ostatní anglické školy

Proč je naše kvalita lepší než jiné anglické školy? Přemýšlíte, proč se kurzy angličtiny online liší podle školy. Naše metodika se zaměřuje na učení a nejvyšší kvalitu. Pevně věříme, že skupinové lekce jsou mnohem efektivnější než individuální lekce . Navíc v naší škole jsou učitelé Britové, kteří pomáhají dětem správně se učit angličtinu, a to jak z hlediska gramatiky, tak i slovní zásoby.

Vysoce vzdělaný učitelský sbor v Meridian

V naší škole máme vysoce informované a oddané učitele , kteří kromě toho, že jsou britskými občany nebo rezidenty ve Spojeném království, mají kvalifikaci akreditovanou z Cambridge University nebo Trinity College London. Ještě jste to nezkontrolovali? Klikněte zde. Mnoho z nich má zkušenosti v délce minimálně několika nebo dokonce desítek let. Alastair, Iris, Steven, Zsofia, Shona, Kim, Ingrid, Rebecca a další… Co spojuje všechny učitele z naší školy Meridian English? Všichni si průběžně aktualizují své znalosti o výukových technikách a dovednostech. Pokud chcete, aby se vaše dítě učilo věci tak, jak jsou, a nepletli si pojmy nebo se neučili s nepřesnou výslovností, zvyky nebo charakteristikami, je Meridian School of English tou nejlepší volbou.

Materiály přizpůsobené věku a stupni vzdělání

Jazykové školy často vyžadují speciální žákovskou knížku a pracovní sešit. To znamená, že vaše dítě potřebuje mít další knihu, která bude potřeba pouze po dobu trvání kurzu, a pak se na ní bude akorát prášit. Některé školy poskytují materiály, s nevalnou kvalitou. Pak se objevují pochybnosti, zda to byla volba vhodná.

Oxford University Press Materials a náš velký závazek

Naším jediným překvapením je vysoká kvalita výuky v našich online hodinách angličtiny – všechny cenné a důležité informace získáte jako první od nás. Naši studenti jsou navíc vystaveni nejkvalitnějším materiálům z Oxford University Press, přizpůsobeným věku a úrovni vzdělání díky jejich technologickému pokroku . Online materiály jsou doplněny o vlastní obsah vytvořený učiteli . O naší metodice si můžete přečíst zde . V Meridianu se nespoléháme pouze na materiály vyvinuté nakladatelstvím, ale především na naši kreativitu a obětavé zkušené učitele . Náš flexibilní učební plán znamená, že naši studenti dostanou podporu, kterou skutečně potřebují ke zlepšení.

Kontakt s lektory angličtiny – nejen pro děti

E-mail nebo zpráva jsou někdy jedinou možností, jak zjistit, jak se vaše dítě zlepšilo . Někdy školy nabízejí speciální setkání s rodiči a učiteli. Stává se, že zpětná vazba je na speciální platformě – ale je to také jen zpráva. Nechtěného kontaktu rodiče často nevyužívají. Jen proč, když je to skvělá příležitost v pokroku ve výuce angličtiny dětmi. V Meridian School of English dostávají rodiče zpětnou vazbu po každé hodině a certifikát o kurzu je doručen po 3 měsících trvání každého kurzu.

Komunikace s rodiči je klíčem k učení

Naši učitelé zůstávají v kontaktu s rodiči, protože víme, že klíčová je komunikace. Zvláště pokud jsou děti velmi malé. Velmi nám záleží na dobrých vztazích , proto je zpětná vazba od našich učitelů aktuální. Je to ku prospěchu všech stran.

Benefity studentů

To, co se studenti v našich online kurzech angličtiny naučí, je sebedůvěra při mluvení anglicky, kterou získají při skupinové konverzaci různých národností . Důvěra jim dává lepší start do budoucnosti . Šest dětí z různých koutů světa se bude učit snadněji nejen: mluvení, poslech, výslovnost nebo gramatiku. V Meridianu se také učí získávat nové přátele a poznávat jiné kultury .

Učení angličtiny je příjemnější

Prostřednictvím našich online lekcí angličtiny jim pomůžeme používat technologie a stát se samostatnějšími . Děti musí překonat strach z mluvení v cizím jazyce a přijmout samy sebe do této role. Nelze se učit hned dokonale a správně . Pokud tomu děti porozumí, jazyk a jejich učení je mnohem příjemnější.

Doufáme, že nyní víte, že naše online kurzy angličtiny pro děti stojí za svou kvalitu. Naše kurzy jsou vytvořeny tak, aby se vaše děti naučily užitečné věci a dělaly je správně. Není nic lepšího než vaše spokojenost s učením angličtiny pro děti se zábavou. Podívejte se na další články – zde.

Chcete více podrobností o našich online kurzech angličtiny? Napište nám na hello@meridianenglish.com. Těšíme se, že vaše dítě přivítáme v naší třídě! Brzy naviděnou.

Čtěte více na téma VZDĚLÁVÁNÍ ANGLICKÝ JAZYK

RELATED POSTS

Zaměřeno na kvalitu: tak jsou naše online kurzy angličtiny pro děti

Stále přemýšlíte, jaké hodiny angličtiny jsou pro vaše děti nejlepší, ale nejste si jisti? Někdy potřebujeme čas na to, abychom si spoustu věcí promysleli a poznali jejich klady a zápory, abychom se mohli správně rozhodnout.

Proč je dobré vybírat online kurzy angličtiny pro děti?

Online kurzy angličtiny pro děti představují novou alternativu k tradičnímu tréninku. Objevte jeho výhody.

Výhody a nevýhody online kurzů pro děti

Mnoho oblastí života se jednoduše přesunulo na internet. Mnoho jazykových škol je dostupných online. Přečtěte si více o výhodách a nevýhodách.

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *